Jdi na obsah Jdi na menu
 


Wentworth Miller:

Životopis:

Wentworth Miller vděčí za svou popularitu roli, kterou ztvárňuje v novém hitu od FOXu – Prison Breaku. Miller hraje Michaela Scofielda, jenž spáchá zločin, aby se dostal do vězení, kde čeká jeho bratr. Ten je falešně obviněný k trestu smrti za vraždu, kterou ve skutečnosti nespáchal. Michael se pak snaží dostat sebe a bratra z vězení pomocí geniálního plánu. Absurdní? Určitě! Vždyť je to právě Miller, kdo každý týden přiláká 9 milionů diváků před televizní obrazovku.Miller hraje inženýra v Prison Breaku, ale zápolil s vědou v Princetonu (zahrnující předmět fyzika pro básníky), a tak si ve druhém ročníku na univerzitě vzal rok volna, aby si všechno v klidu vyřešil. Tento čas strávil ve Scottsdalu (Ariz) s jeho strýcem, kde pracoval v knihkupectví a jako úřední asistent. Brzy ho začala sžírat nuda a otrava z minimální mzdy a také svět, který pro něj byl obtížný a bezvýznamný, a proto se rozhodl vrátit do Pricetonu a podařilo se mu získat anglický titul (asi něco podobného jako náš bakalář).

Po škole odešel do Hollywoodu a dostal práci „s vlastním stolem a pravidelnou výplatou“, četl skripta a sbíral šálky s kávou pro šéfy z NBC v oddělení pro televizní tvorbu. Ale brzo si uvědomil, že šel nevědomě do Los Angeles za účelem hraní. „Věděl jsem, že kdybych to nezkusil, říkal bych si pořád ‚co kdyby´.“

V roce 1998 dostal svoji první roličku v seriálu Buffy, přemožitelka upírů. Ale do té doby, než byl vybrán do minisérie Dinotopia v roce 2002, se mu nepodařilo ukořistit hlavní roli. Poté následovala hlavní role ve filmu Lidská skvrna, kde ztvárnil postavu černého muže, který byl ale na povrchu bílý. Ve skutečnosti má Miller v sobě něco z Araba, Evropana a Afroameričana. „Není zde moc rolí napsaných speciálně na mou minulost. Je to něco, na co jsem musel být docela citlivý, abych si prorazil cestu v tomto byznysu,“ říká Miller.

Nyní má pravidelnou roli, byl nominován na Zlatý Glób za nejlepšího herce v TV dramatu a chtěl by vydržet s hraním, ačkoli doufá, že bude stejně úspěšný i v psaní a režírování. „Jednou z nejvíce radostných věcí z objevování se v televizi je, že si vás lidé každý týden zvou do svých domovů,“ říká. „Udělají si pro vás čas v jejich rušných životech. To je pro vás ten největší kompliment.“
                                                         

Obrazek

Novinky:

 Je Went gay?
Je W. Miller gay?.Mohli ste sa dočítať možno to že Went Chodí s Jessicou Bell.A inde ste sa zasa mohli dočítat že Went chodí so známim hercom Lucom Macfarlanom , známeho napríklad zo seriálov Bratri a sestry alebo tam niekde alebo z filmu Kinsey.Niekde zasa Wnt tvrdí ževraj čaká na pravú lásku.Čo je však pravda?Iba 28 ročný herec s Wentom.že tonení pravda?Pretože Wentvorth sa pred niakým časom priznal že je gay!Avšak nepovedal nič o jeho vztahu s  Lucom aká je pravda?.

Obrazek

 

 

 

Obrazek

Podla tychto fotiek usudzujem ze to asi nie je pravda pretoze bulvar je bulvar.Takze keby naozaj bol gay urcite by ich nachitali paparazzy akos a bozkavaju a  s toho usudzujem ze Went naozaj nie je gay i ked niekde sa tvrdi to a inde zasa tamto.Ja verim ze nie je gay aj vy?

Rozhovor s Wentworthom:

 
Proč je podle tebe seriál Útěk z vězení tak úspěšný?
"Každý si v něm najde to své. Je tam akce, dobrodružství i romantika. Síla příběhu spočívá v tom, že jde o téma rodinné lásky. Člověk je pro své nejbližší schopen udělat opravdu hodně. Navíc si myslím, že vězeňské prostředí je působivé a pro diváky zajímavé."

Pomáhá ti při hraní, že se natáčí v opravdovém vězení?
"Jasně. Je to pro mě zásadní, protože místo kulis jsme v reálném drsném vězeňském prostředí. Dodává to příběhu autentičnosti a já se do role lépe vcítím."

Jak se ti líbí falešné tetování, které máš v seriálu?
"Nesnáším proces, kdy mi ho dávají na tělo. Trvá to čtyři hodiny! A necelou hodinu, než mě zase ,odmaskují‘. Jinak jsem slyšel, že David Beckham si nechává dělat přesně takové tetování, jaké mám v seriálu. Připadá mi to jako docela velký úlet. Nikdy by mě nenapadlo, že se na Útěk z vězení budou koukat takové hvězdy, jako je David. A už vůbec ne to, že okopíruje moje tetování. Ale fakt mu to nezávidím. Užije si v tetovacím salónu pěkných pár hodin bolesti."

Přinesl ti úspěch seriálu větší šance v milostném životě?
"Ani ne. Sice tu a tam vyrazím s nějakou slečnou na rande, ale jsem workoholik a práce mě naprosto pohlcuje. Když natáčím, všechno ostatní odsouvám na druhé místo. Rád sním o tom, že jednou budu mít ženu a děti, ale až někdy v budoucnu. Rozhodně ne teď."

Dostal jsi od fanoušků nějaký zajímavý dárek?
"Jsem fanoušek scrabble a od té doby, co jsem se o tom zmínil v jednom rozhovoru, dostávám od fandů různé verze téhle hry. Obzvlášť jsem si oblíbil jeden cestovní set, vozím ho všude s sebou. Je to bezva relax a nutí to člověka přemýšlet a rozvíjet slovní zásobu."

Kam jsi coby středoškolák chodil na brigádu?
"Pracoval jsem v mexické restauraci. Mým úkolem bylo seškrabovat zbytky jídla z talířů. O nedojedených fazolích už se mi i zdávalo. Ale naučilo mě to jednak pokoře, a taky to, jak důležité je používat dobrý deodorant 

 

 

Obrazek

 

Wentworth Miller príde do Prahy!

wentikWentworth navštěvuje jednu evropskou zemi za druhou a poprvé zavítál i do České republiky!Návštěva bola plánována na začátek května! Svojí návštěvu spojil s jednáním o nové reklamě, propagací seriálu a prohlídkou Prahy. Na svojí dvoudenní návštěvě uspořádal jednu tiskovou konferenci.

 

Dominic Purcell:

Životopis:

Narodil se 17. 2. 1970 v Anglii a ve dvou letech se s rodinou přestěhovali do Sydney. Po shlédnutí filmu Četa se rozhodl, že vystuduje Divadelní školu pro mladé v Západoaustralské akademii hereckého umění.V roce 1998 mu byla nabídnuta vedlejší role ve filmu Bílá velryba, kde mohl poprvé uplatnit svůj talent, ale marně. O rok později si zahrál v romantické komedii Prezidentova dcera. Ještě ve stejném roce hrál jednu z hlavních rolí filmu Chřestýši.V roce 2000 se na něj konečně usmálo štěstí a dostal příležitost ujat se role protivníka ve filmu Johna Woo po boku Toma Cruise Mission Impossible II. Po velmi neúspěšných filmech Bojovníci a Nebezpečná partie přišla v roce 2002 role, která ho vynesla ke hvězdám a přinesla mu nominaci na několik filmových cen. Tím filmem bylo Equilibrium režiséra Kurta Wimmera.
I přes talent, který všem ukázal v roce 2002 v již zmiňovaném filmu Equilibrium, byl stále obsazován spíše do béčkových filmů. Tímto příkladem je i film Nezvaní návštěvníci (2003), Divoká posedlost (2004) nebo akčního thrilleru Blade: Trinity. Tentýž rok (2004) svitla další, tentokrát seriálová naděje v seriálu Dr. House, kde sice účinkoval jen párkrát, ale seznámil se s tolika režiséry, že naděje tu opravdu byla. A taky že přišla! Hned o rok později dostal hlavní roli v jednom z nejlépe hodnocených seriálu Prison Break (2005).V roce 2006 natočil horor The Gravedancers, v němž hraje klíčovou postavu celého filmu. Nedávno dotočil film „seriálového“ režiséra Michaela Katlemana o partičce novinářů. která se vydá do Jižní Afriky za bájným deseti metrovým krokodýlem, který prý zabíjí okolní obyvatele.Nyní natáčí další thriller Joela Schumachera nesoucí název Town Creek.

 

Obrazek

 

                                        

Obrazek

 

 

Novinky: 

Dominic Purcell sa Rozisiel zo svojou Manzelkou!

LOS ANGELES - Herec Dominic Purcell sa rozišiel so svojou manželkou Rebeckou Williamsonovou a plánujú rozvod. Hviezda seriálu „Útek z väzenia“ opúšťa manželku ako jej dobrý priateľ.


Magazínu People to exkluzívne potvrdil hercov hovorca.

„Rozchod je priateľský a zostávajú dobrými priateľmi,“ prehlásil Dominikov tlačový hovorca. 37 ročný Purcell má so svojou manželkou štyri deti. Oboch teraz čaká náročné rozvodové konanie, delenie majetku a starostlivosť o potomkov.

Dominic sa preslávil úlohou Lincolna Burrowsa v seriáli Prison Break. Zatiaľ čo dosiaľ hral Purcell predovšetkým v televíznej tvorbe, budúci rok vstúpi do kín v hlavnej úlohe thrilleru Town Creek režiséra Joela Schumachera.

Dominic sa narodil v Anglicku nórskemu otcovi a írskej matke. Vyrastal však v Austrálii, odkiaľ odišiel do Hollywoodu. Tam stretol tiež svoju manželku Rebecku, s ktorou má 8 ročného Josepha, 6 ročnú Audrey a 4 ročné dvojičky Lily-Rose a Augusta.

                                           

Obrazek

Dominic Purcell zachránil život!

Dominic Purcell - hrdina zo seriálu Prison Break sa stal hrdinom i v skutočnom živote. Počas svojej decembrovej dovolenky v Írsku zachránil život 16-mesačnému chlapcovi. Uviedla to írska lokálna stanica Ocean Fm.
Dominic bol práve na dovolenke v malom írskom mestečku Sligo, keď si všimol chlapca, ktorý prestal dýchať. Dominic spolu so svojim bratom nelenili a odhodlali sa chlapcovi pomôcť. Podali dieťaťu vonkajšiu masáž srdca a zistili, že v hrdle mu uviazol nejaký predmet. Pôvod predmetu ani spôsob jeho uviaznutia nie je známy.Incident sa odohral 29. decembra minulého roku. Chlapec bol následne prevezený do nemocnice, kde ho stabilizovali a v súčasnosti sa jeho zdravotný stav vyvíja dobre.

 

Dominic Purcell-rozhovor:
Redaktor: Nemáte moc australský přízvuk. Je to kvůli tomu, že už jste dost dlouho ve Spojených státech?
Purcell: Právě s tím bojuju. Do US jsem přijel v roce 2000 a bylo pro mě velmi těžké přejít z australského přízvuku na americkém. Mělo to vliv na moje role a obsazovaní do filmů. Chodil jsem na casting a moje sebevědomí bylo na nule, kvůli tomu blbýmu přízvuku. Antony LaPaglia je můj dobrej přítel. Řekl mi: " Dom, prostě mluv pořád americky, nikdo to nepozná". A tak jsem mluvil americky. A hned jsem měl lehčí život. Potom jsem dostal roli v John Doe (Televizní sci-fi seriál). To byla moje záchrana. Pracoval jsem 18 hodin denně. Naučil jsem se mluvit s americkým přízvukem. Bylo to pro mě požehnání, protože nejsem herec, který umí měnit přízvuky. A takhle jsem mluvil pět nebo šest let. V Austrálii je teď Prison Break populární. Jednou jsem takhle zved telefon a tam (s australským přízvukem)se ozvalo " Ty zas*anej zrádče" Mrzí mě to, ale co. Pořád jsem australan, jenom mluvím s americkým přízvukem. Mam tu Direct TV. Pořád koukám na kriket a fotbal.

Redaktor: Jaké je vaše pracovní zatížení??
Purcell: Miluju to. Točím dva dny v týdnu. Moje postava je zavřena v cele. Takže mám 5 dní volno, letím zpátky do Chicaga a trávim čas s manželkou a dětmi. Odpočívám. Typický den při natáčení Johna Doe bylo, vstávat v 7 hodin ráno, skončit v 11 večer a učit se blbý dialogy, ještě k tomu s Einsteinovýma věcma. Lezlo mi to na mozek. Být částí seriálu jako je Prison Break je úžasný. Skvělej příběh, provedení, je to prostě skvělý.

Redaktor: Máte klaustrofobický pocit při natáčení ve vězení?
Purcell: Když jsme začínali, tak to bylo intenzivní. Sdílet to s mým charakterem a trávit čas v cele. Je to druh práce, která ti vleze na mozek. Nyní jsem v bodě, kdy se učím si toho nevšímat. Ted je to spíš pracovní prostředí. Už je to lehčí.

Redaktor: Můžete nám říct o tom, jak jste se dostal k hraní??Byl jste něco jako zahradník nebo ne??
Purcell:Nesnášel jsem učení. Nesnášel jsem školu.Já a můj kámoš v Austrálii jsem začínali upravovat krajinu a dělat podobný věci jako zahradník. Byla to záminka k zevlování na slunci, popíjení a surfování. V 20 nebo 21 lety, něco jako teď ty. Byl jsem unavenej z kopání děr a všech ostatních blbostí. Myslel jsem si, že jediná cesta jak zbohatnout, byla stát se filmovou hvězdou nebo tak něco. Takže jsem navštívil pár filmových škol. Dostal jsem se na WAPA a tři roky jsem cvičil. Vyšel jsem z akademie a pracoval v Austrálii a vyhrál zelenou kartu. A teď jsem tu a mluvim s vámi.

Redaktor: Vyhrál jste zelenou kartu? To je jako vyhrát v loterii??
Purcell: Přesně tak. Bylo to úžasný.

Redaktor: Co Ti teď říkají kamarádi??
Purcell: Jsou na mě opravdu pyšní. Nezměnil jsem se. Jsem takovej jakej jsem byl dřív. Jediný co se změnilo je to, že můj bankovní účet je větší a lidi mě poznávaj na ulici.

Redaktor: Vaše auto je asi taky trochu lepší ne?
Purcell: Jasně, auto je lepší.

Redaktor: Je vaše manželka Australanka?
Purcell: Ano, je Australanka. Ze začátku jsem s ní mluvil s americkým přízvukem a bylo to pro ní opravdu těžký. Koukala na mě jako kdyby mi chtěla říct " Ty blbej idiote". Ale pak jí to nevadilo, protože věděla, kvůli čemu to dělám. Ale když jsem se hádali, poskytovalo jí to strašnou zásobu argumentů.

Redaktor: Jaká je nejdivnější věci na Hollywoodu??
Purcell: Je posedlej celebritami. Můžeš být slavnej, ale musíš se tak chovat. Koukáš na lidi jako je Paris Histon. Přinejmenším na Angelinu Jolie, to je taky dobrá herečka. Prostě obchoduješ s těmahle věcma. To je ten element, to je ta kouzelná strana Hollywoodu. Pak je tu ještě jedna část, která je pouze o umění. Najít rovnováhu je klíč. Já nejsem moc slavnej a ani si to nepřeju. Když jsi slavnej, tak máš skvělý místenky do restaurací, samý výhody. Není mi to nepříjemný, ale když jsi dostal příležitost být hercem, chceš pak dělat nějaké dobré věci.

Redaktor:Poskytli vám televizní seriály nějaké nabídky pro natočení filmů??
Purcell: Jasně, jedu do Jižní Afriky, natáčet film pro Disneyho. Budu dva nebo tři měsíce pryč ze seriálu. Naštěstí mám v první sezóně málo scén, takže mam možnost dělat ještě něco o přestávkách.

Redaktor: Na kolik let máte uzavřenou smlouvu se seriálem Prison Break?
Purcell: Smlouvu mám na sedm sezón. V první sezóně se zřejmě pracuje jen na útěku, ve druhé sezóně toho bude víc. Scénáře jsou čím dál tím lepší.

Redaktor: Má vaše pracovní náplň taky konec??
Purcell: Jasně, moje prázdniny skončily. Nevíme co se stane ve třetí sezóně. Ale myslím že přídou se skvělým scénářem. A jestli ne, tak se ten seriál bude vařit z vody a pak skončí. Ale to amý říkalo o 24. A teď je v pátej sezóně.

Redaktor: Když vás lidi poznávají na ulici, co vám říkají??
Purcell: Obecně jsou milí. Jeden chlap mi řekl " Dík za dobrou zábavu". Myslím, že to je skvělý. Někteří lidi jsou úplní blázni a magoří z toho. Letiště jsou toho důkazem. Když jdu takhle letištní halou a zastavim se na kafe, lidi úplně zastaví, koukaj na mě a šílí. Jednou jsem šel do Wal-Martu a ta paní za kasou najednou začala křičet jako by jí někdo přepadl. A než jsem se vzpamatoval, objevil se od někud strážník, chytnul mě a řekl: " Co se děje?" a ona hned: " Ne, ne. To je ten chlap z Prison Break". Strážník mě pustil a řekl: "No jasně, můžem se spolu vyfotit?" Cítil jsem se divně.

Redaktor: Musíte, ale znát hodně lidí, kteří vás poznávali po filmu Blade: Trinity??
Purcell: Jasně, ale teď mě lidé poznávaj víc. Předtím říkali: Nejsi ty ten chlap z Blade?Hrál jsi Drákulu?? Někdy se to děje každéj den. Byl jsem na letišti a ochranka na mě tak divně koukala. Přesně jsem věděl co se jim honí hlavou. A když jsem odcházel, řekl jsem " Jo, jo jsem to já"

Redaktor: Máte taky nějaké australské kamarády, kteří také hrají??
Purcell: Jsem dobrej kámoš s Huey (Hugh Jackman), chodili jsem spolu do dramatický školy. Byli jsme si pořád na blízku. Je to dobrej kámoš. Eric Bana, Simon Baker…to je Australská mafie. Antony LaPaglia. To je naše komunita

Redaktor: Dostali vás zpátky na zem??
Purcell: Jasně, je to sranda. Navzájem se kontrolujem.

Redaktor: Jste fanoušek DVDček??
Purcell: Ani ne. Moje oblíbená stanice je Fuel TV, která je jenom o surfování, skate a vlastně ještě National Geographic. A oblíbenej pořad je Entourage.

Obrazek

Autogramy:

Nasla som adresu Wentvortha Millera a  aj Dominica Purcella!Su v rubrike Napíš Hviezdičke!