Jdi na obsah Jdi na menu
 


Milo Ventimiglia:

Životopis:

Povolání: Herec
Věk: 31
Datum narození: 8. 7. 1977
Místo narození: Anaheim, Kalifornie, USA
Znamení: Rak


Milo Ventimiglia se narodil a vyrůstal v Kalifornii. Již v osmi letech se rozhodl, že vyhraje Oskara. O deset let později - poté, co si na střední škole zahrál v řadě her - získal stipendium na letní program prestižní sanfranciské školy, Americké divadelní konzervatoře (A.C.T.). Následně se vrátil do jižní Kalifornie a vstoupil na UCLA (Kalifornská univerzita v Los Angeles), kde se zaměřil na divadlo. Během této doby se mu podařil jeho profesionální herecký debut v seriálu "The Fresh Prince of Bel-Air". Krátce poté se zviditelnil i v krátkém filmu "Must Be the Music".

Za posledních pět let Milo zaujal diváckou pozornost ve filmu, v televizi a také v divadle. Na velkém plátně se objevil v nezávislých filmech "\'Massholes" a "Sheer Bliss" či v krátkém filmu "Nice Guys Finish Last". Na televizní obrazovce si opakovaně zahrál v seriálu "Opposite Sex" a hostoval v seriálech jako je Kriminálka Miami, "Promise Land" či "Sabrina-mladá čarodějnice.

Milo Ventimiglia rád surfuje, také jezdí na skateboardu a snowboardu. Věnuje se taktéž charitě. Na začátku července 2006 se rozešel s přítelkyní Alexis Bledel.Chodili spolu 3 a půl roku.

                        

                           Obrazek          

Novinky:    Křehký Hrdina Milo Ventimiglia:

Donedávna to byl střízlík, kterého byste v davu zaručeně přehlédli. Dnes je hvězdou superúspěšného seriálu a umísťuje se v žebříčcích nejpřitažlivějších hollywoodských idolů.
„Takže ty nepiješ, nekouříš, nemluvíš sprostě, nejíš maso, pravidelně cvičíš, jsi slavný a vyděláváš spoustu peněz. Jsi vůbec v něčem normální?" zrekapitulovala jeho osobnost jedna náhodná známá, se kterou byl Milo Ventimiglia (30) na pracovní schůzce. Pravda je, že Milova životospráva je až znepokojivě dokonalá, stejně jako jeho zevnějšek a vystupování. Donedávna to byl ovšem skoro stejný neurotický loser jako Peter Petrelli, kterého hraje v seriálu Hrdinové - zamindrákovaný neúspěšný mladík, jenž u sebe postupně objeví schopnost absorbovat a napodobovat nadpřirozené schopnosti ostatních Hrdinů. Drobný, snadno přehlédnutelný hubeňour si o rolích akčních hrdinů mohl nechat jenom zdát a na jeho fyzické i psychické kondici se těžce podepsal i rozchod s dlouholetou přítelkyní Alexis Bledel, se kterou hrál v seriálu Gilmoreova děvčata. 


Ovšem právě tahle emocionální ťafka (která už je dnes definitivně zhojena: Milo chodí se seriálovou kolegyní Hayden Panettiere, která hraje Claire Bennet ) se nakonec stala impulsem k jeho dokonalému znovuzrození. „Postavil jsem se před zrcadlo a řekl jsem si: už nejsi, hochu, žádný teenager. Rozhodl jsem se, že se budu snažit vypadat víc jako chlap a i v práci budu usilovat o starší role," vzpomíná. Jako inspirace mu ostatně posloužil i Sylvester Stallone, jehož syna si zahrál ve filmu Rocky Balboa. Čtyřikrát týdně začal chodit do posilovny a začal puntičkářsky dbát na zdravou výživu. Výsledky se brzy dostavily: „Lidi mi začali říkat, že jsem nějaký vyšší, jestli jsem prý nevyrostl!"

                                              

Obrazek

 

Milo pochopitelně vyrostl hlavně v přeneseném slova smyslu: z přehlédnutelného herce vedlejších rolí se totiž stal protagonista jednoho z nejsledovanějších seriálů, který figuruje v čele nejrůznějších žebříčků sexy celebrit: „Kamarádi mi to pěkně dávají sežrat. ,Tak ty si o sobě myslíš, že jseš sexy?´ říkají." Milův obzor ovšem není ohraničený posilovacími stroji a natáčecím studiem - po Stalloneově vzoru má i svou vlastní produkční společnost. „Teda, ne že bych se někdy radši nešel válet na pláž," přiznává. „Ale jsou příležitosti, které si prostě nechci nechat ujít."

                                                             

Obrazek

 

 

Hayden Panettiere a Milo Ventimiglia

Svoj vzťah už netaja!

Hayden Panettiere a Milo Ventimiglia

Po tom, čo mesiace popierali, že by medzi nimi bolo čokoľvek viac ako kamarátstvo, sa Milo Ventimiglia a Hayden Panettiere zo seriálu Heroes, konečne objavili na verejnosti ruka v ruke.

Čo je skvelé, pretože teraz už nemusia svoju lásku schovávať. A samozrejme tiež preto, že Hayden už teraz má osemnásť a Milo konečne nemôže byť zatknutý za sex s neplnoletou. To je tiež dosť skvelé. On má ináč tridsať. Čo znamená, že keď on mal osemnásť, ona mala… hmm moment, mínus… hmm, šesť. 6. Óh, aké romantické. Ale podľa mňa je to skvelé. Keď pôjde na jej Stužkovú, všetky ostatné dievčatá jej ho budú závidieť. A zatiaľ čo ho budú otcovia jej spolužiačok potajomky za zrakom ich žien uznanlivo potľapkávať po ramene za to, že si narazil takú mladú medúzu, ona môže svojim spolužiačkam rozprávať, ako jej pomáhal s maturitnými otázkami z angličtiny a potom jej vysvetlil výhody tretieho dôchodkového piliera. Určite im to dlho vydrží.

Zdroj: www.Pikosky.sk

 

Rozhovor:Chcel by som sa vediet teleportovat!

Chtěl bys mít nějakou superschopnost?
Chtěl bych se umět teleportovat. Dát si ranní kafe v Paříži, oběd někde v Itálii a pak být zase doma, a to během okamžiku. Ale mnohem raději bych chtěl umět přesvědčovat lidi. Bylo by skvělé přijít kamkoliv a rozpoutat tam válku. Jen tak, že si s někým popovídáš.

To zní drsně. Jsi velký fanda kapely The Clash. Považuješ se za drsného pankáče?
Nechci si hrát na žádného drsňáka. Tyhle vtípky jsou způsob obrany. Nemám rád, když si někdo dělá, co chce, jen z pozice autority. Nedávno mě zastavili policajti, a když jsem chtěl vidět jejich legitimaci, hned mě tlačili k zemi a skončil jsem u nich na stanici. Čím dál tím víc musím myslet na slova jednoho z mých učitelů: „Ve rvačce nejsou žádná pravidla. Kousej do nosu, trhej mu uši. Jdi prostě po krvi.“

Povedlo se ti touto rvavostí obohatit i svoji postavu v seriálu?

Ne od začátku. Peter Peterelli je mnohem jemnější. Dělá vlastně zdravotní sestru. Miluje své nejbližší a je hodně citlivý. Ze začátku seriálu je tak trochu ztracený a není si jistý svým postavením v životě. Až pak během děje v několika epizodách se postupně propracuje od toho křehkého kluka na jednoho z vůdčích mužů.

Peter Peterelli má pocit, že dokáže létat. Děláš to v seriálu ty, nebo máš kaskadéra?
Samozřejmě že já. Heroes jsou po fyzické stránce jedna z nejnáročnějších produkcí vůbec. Buďto lítám, tedy visím v popruzích, nebo hodím držku a sletím dolů, nebo přes ní dostanu a potluču se do krve. Valnou většinu této práce dělám sám. Jsem samá boule a modřina.

Hayden Panettiere kvůli své roli tráví spoustu času v posilovně. Co ty?
Taky, ale ne jenom kvůli roli. Je sice pravda, že když jsem začínal točit Heroes, neměl jsem zrovna hrdinskou figuru. A možná právě díky tomu jsem tu roli dostal. Vyrůstal jsem sice na skateboardu, na snowboardu a občas jsem i surfoval. Ale až rozchod s dlouholetou přítelkyní způsobil výrazný obrat. Ten nepříjemný pocit, který bývá s těmito věcmi spojený, se začal projevovat i fyzicky. Abych se z toho dostal, začal jsem se víc starat o svoje tělo. Chtěl jsem se ukázat světu jako nový, lepší člověk. Cvičení se tak stalo součástí mého plánu: žít zdravě. Ve dvaadvaceti jsem definitivně přestal kouřit a skoncoval též s alkoholem. I když jsem byl dlouho vegetarián, nevěděl jsem, co je to zdravá strava. Člověk může být vegetarián, ale furt žere pizzu. Od jisté doby si dávám majzla na to, co si rvu do těla.

Mělo na tvoje zdraví a kondici vliv také natáčení filmu Rocky Balboa a Sylvester Stallone?
Jistě. Stallone je pro mě příkladem v několika směrech. Je nesmírně disciplinovaný a aby se udržel v kondici, způsobuje si opravdové fyzické peklo. Ztělesňuje kombinaci oddanosti a talentu. Rockyho sám napsal, zrežíroval a zahrál hlavní roli. Vždy byl v perfektní náladě a klidný. Kdybych mohl takhle pracovat - hrát, režírovat, dělat producenta, byl bych opravdu spokojený.

Proslýchá se, že na druhé sérii Heroes si smlsla kritika. Je to prý pomalejší a rozvleklejší.
Ano, měli jsme pár problémů a pořád se na nich pracuje. Myslím, že všichni jsme dělali vše pro to, aby seriál dostal původní grády. Musíš pochopit, že je to seriál, který má 24 epizod. Lidé často chtějí vědět, jak to vlastně skončí, a tak jsou netrpěliví.

Musí to být těžké jak pro herce, tak pro scenáristy, pracovat na díle, které vzbudilo tak vysoké očekávání.
Ano, je to tak. Jsou chvíle, kdy se zdá, že ať děláš cokoliv, je to špatně. Pak se musíš ujistit a spolehnout jen na to, že energie, kterou do toho vkládáš, a práce, co děláš, je to nejlepší, co můžeš ze sebe vyždímat. A když takhle makají všichni, tak z toho prostě musí vzejít něco dobrého.

Dotočil jsi film Pathology. Taky sci-fi?
Ne. Spíš akčný horor. Skupina studentů patologie si vymyslí super hru - jak spáchat super vraždu. Prostě vraždit lidi jen tak - pro zábavu. Moje postava se ocitne mezi nimi a pokouší se odtamtud uniknout. Jenomže jediný způsob, jak toho docílit, je buďto zabít, nebo být zabitý. Rozvine se to v příběh, kdy tento muž bojuje o svůj život a o život holky, do které se zamiluje. Jsem na to pyšný. Po tak dlouhé době na place v televizi, kde máš ty dlouhé příběhové linky, bylo opravdu příjemné zaměřit se na jistý začátek, konec a snažit se tyto dva body zajímavě propojit.

                                                       

Obrazek

                                                      

 

 

Hayden Penettiere

Životopis:

Povolanie: herečka, spevačka
Vek:18
Dátum narodenia:21. 08.1989
Miesto narodenia:Palisades, New York, USA
Znamenie:Lev


Hayden Panettiere se narodila v New Yorku. Již odmala ji matka Leslie tlačila do showbyznysu a už v osmi měsících hrála v reklamách. Natočila jich přes padesát a v necelých pěti letech byla vybrána do seriálu One Life to Live, ale do pamětí Američanů se zapsala rolí Lizzie Spauldingové bojující s leukémií v seriálu The Guiding Light, který se natáčí od roku 1952 (to není překlep). Díky tomuto získala sympatie diváků a o další nabídky nebyla nouze (Vzpomínka na Titány, Aféra s náhrdelníkem, Rychlý Stripes, Princezna ledu, Ally McBeallová - dcera Ally). Skutečná televizní hvězda se z Hayden Panettiere stala díky seriálu Hrdinové (Heroes). Hayden hraje jednu z hlavních postav, roztleskávačku Claire, která má schopnost regenerace. Hayden si sice naoko stěžuje, že Hrdinové jí "zničili život", protože kamkoli se teď hne, má v patách paparazzi, ale ve skutečnosti dokáže svou popularitu dobře využít. Vytvořila vlastní design triček pro svůj on-line obchod, navrhla kabelky. Hayden se v roce 2007 rozešla se svým přítelem Stephenem Collettim a od té doby je sama. Když nehraje, tak ráda tančí, zpívá, jezdí na koni, dělá gymnastiku, karate, box, bere lekce klavíru, plave, ale úplně nejraději tráví čas na manikúře. V roce 1999 byla nominována na cenu Grammy za nejlepší mluvené slovo pro děti, za namluvení mravenčí princezny Dot ve filmu Život brouka na audio záznam. Měla se objevit v thrilleru Úkryt, kde hrála původně dceru Jodie Foster, ale později byla nahrazena Kristen Stewartovou. Mezi její největší role, kde jsme ji mohli vidět patří Vzpomínka na Titány (s Denzlem Washingtonem) a K.O. (s Timem Allenem), či slyšet jako Dot v Životu Brouka. Mezi její největší a nejznámější role patří Claire Bennetové v seriálu Heroes a Lizzie Spauldingové v Guiding Light.

                                                       Hayden Panettiere

Novinky:

Hayden pre znacku Candies:

Hayden sa stala novou tvarou pre doplnkovu znacku Candies-Hayden for Candies.Nafotila mnozstvo fotografí a plagatov.Zda sa ze to nie je len herecka ale aj modelka pre Modnu znacku Candies!

Obrazek

 

Obrazek

 

Obrazek

 


 
 
 
Hayden Penettiere vyda debutový singel:

Úspešná hrdinka seriálu "Heroes", ktorý aj u nás v súčasnosti môžete vidieť na televíznych obrazovkách pod názvom "Hrdinovia", konkrétne Hayden Panettiere hrajúca v seriáli Claire Bennet so samo regeneračnými schopnosťami sa dala po filmovej aj na hudobnú kariéru. V minulosti už síce naspievala niekoľko piesní, ale väčšinou do rozprávok či filmov z dielne Disney. Jej úplne prvé oficiálne video nesie názov "Wake Up Call", v ktorom si iba 18-ročná Hayden zahrala nesmelú blondýnku, meniacu sa na zvodnú brunetu.

Singel "Wake Up Call" vychádza v Spojených štátoch ako digitálny download 5. augusta a bude použitý do TV reklamy pre novú kolekciu obuvi značky Candie's. Pre spomínanú značku už svoje hlasy a tváre prepožičali také speváčky ako Shania Twain, Fergie, Hilary Duff, Ashlee Simpson, Kelly Clarkson či Ciara. Hayden Panettiere však neostane len pri jednom vydanom singli. Okrem neho pripravuje piesne pre debutový album, ktorý by mal vyjsť niekedy v roku 2009. Ako prezradila, pripravuje ho už 4 roky a bude veľmi rôznorodý.

 

Obrazek

 

Malá Hayden:

Obrazek

Vtedy mala iba 4 roky!

 

Obrazek

Mala 10 rokov a bola aj so svojim mladsim bratom Jensenom

 

Dvojičky:

Obrazek

Čo poviete komu viac pristanu?Nesmrtelnej hrdinke zo serielu HEROES-Hrdinovia Hayden Penettiere alebo viac rozpacitej hrdinke zo serialu DESPERATE HOUSEWHORES-Zufale manželky Eve Longorie?Ja si mylsim ze viac pristanu Hayden!

Rozhovor:

VN:Aky o sebe najšialenejší drb si počula?
Hayden:Najšialenejší?Podla novinarov chodim každý týžden s iným....dokonca aj s inou.Ha ha tak si vyberte!

VN:To uz sme tiež počuly, že si na ženy!
Hayden:Ja viem že sa to píše,ale je mi to celkom jedno.Nečitam bulvár a kašlem na to!

VN:Je niekto s kým by ti nevadilo byt v bulváry spojovaná?
Hayden:Leonardo Dicaprio alebo Jusin Timberlake!Títo sú podla mna velmi sexi, takže to by mi voooobec nevadilo :-DA tiez by to mohla byt kludne nejaká žena ha ha.

VN:OK, ako napriklad?
Hayden:No napríklad Angelina Jolie, Charlize Theron...Kate Beckinsale je taktiez uzasna!No a tiez Jessica Alba!To sa o mne zasa zacnu pisat veci!

VN:Čo sa ti najviac páči na tvojej postave Claire v seriály Hrdinovia?
Hayden:Je na nej cool to, že na prvý pohlad vypada ako naivna blondynka, ale aj ked vypada sladko, tak ma v sebe taku tu spravnu iskru.Najviac sa mi páči ta jej drzost!

VN:Co ta v poslednej dobe fakt hrozne nastvalo?
Hayden:Asi to že sa na mna všetci stále dívaju ako na sladku milu balu bárbinu.Prosím všetkých.Nikdy v živote mi už nehovorte, že som ,roztomila!Hrat zápornu postavu, to by bola bomba!Myslím že hrat darebáčky je daleko vetšia zábava.Konečne by som mala šancu, aby sa na mna ludia divali inak i keby to bolo iba v seriály!

VN:Zaujimali ta komixi, než si sa zaplietla s hrdinami?
Hayden:Vlastne ani nie.Vždycky som ale bola velkou fanusickou Spider-mana, Supermana alebvo Batmana.Moj brat si na tom vyložene ulietava.A bratranec zasa robí design ku komiksom, takže som na nich vyrastla a mala som obrovsku sbierku časopisov a figurok

VN:Premyšlala si niekedy o tom, že by si skusila niečo iného než herectvo?
Hayden:Nie, hram uz od svojich 8 mesiacov ha ha.Milujem hranie.Je to neico, s čím som vyrastla, a keby sa mi to nepacilo, tak by som to teraz rozhodne nerobila.Proste som hrala a potom som sa ocitla v bode, ked som si nemohla predstavit, že by som niekedy vobec mohla robit nieco ineho!

Autogramy:

Pozri rubriku:Napíš Hviezdičke!

Zohnala som obidve adresy!