Jdi na obsah Jdi na menu
 


Napíš Hviezdicke

Adresy hviezd:


Avril Lavigne                                     Josh Holloway

Arista records                                                                      c/o Brillstein-Grey

6 west 57th Street                                                               Entertainment

New York, Ny 10019                                                          9150 Wilshire Blvd. ste. (siet na mobile)350                                                                                        

 Usa                                                                                       Beverly Hills,

                                                                                               CA 90212

                                                                                                Usa

Hilary Duff                                         Angelina Jolie

c/o Creative Artists                                                               c/o Studio Fan Mail

Agency                                                                                    1122 S.Robertson Blvd.

9830 Wilshire Blvd.                                                              Los Angeles

Beverly Hilly, CA                                                                     CA 90035

90212                                                                                       USA

USA

 

Johnny Depp                                       Pink

c/o UTA                                                                                      Pink s Fan Mail

9560 Wilshire                                                                          P.O. Box 130

Blvd., 516                                                                                 Syracuse, Ny

Beverly Hills,                                                                            13206

CA 90212                                                                                  USA

USA

 

Justin Timberlake                              Kobra 11

c/o Jive Records                                                                   alarm f(U s dvoma bodkami)r cobra 11

137-139 W.25th Street                                                        -fanclub

New york, Ny 10001                                                             c/o Thorsten Hohl

USA                                                                                         Andereasstrasse 10

                                                                                                 42655 Solingen,

                                                                                                  Germany

Orlando Bloom                                    Linkin Park

c/o ICM,                                                                                     c/o P.O. Box 36915

Oxford House                                                                           LOs Angeles

76 Oxford Street                                                                       CA 90036

London, w1N 0AX                                                                    USA    

England

 

Nelly Furtado                                       Ewa Farna

550 Englinton                                                                            Fanclub Ewy Farne

Avenue west                                                                              Lewron vision s.r.o.

38114, Toronto                                                                          Krakovska 7

Ontario                                                                                        110 00, Praha 1

Canada

MSN 3A8

 

Emilie de Ravin                                    Lindsay Lohan

c/o Grass skirt prosuctions                                                     223 Wall st.,

680 Iwiley Road  -Suite 495                                                    Ste. 192 Hantington

Honolulu, Hi 96817                                                                  Ny, 11743-2060

USA                                                                                              USA

Wentworth Miller                                Jeremy sumpter

William Morris Agency                                         c/o Mark robert Management

One William Morris Place                                     PO Box 1549

Beverly Hills, CA 90212                                        studio City , CA 91614

USA                                                                   USA

 

Eva Longoria                                        Jennifer Lopez
Thruline Entertainment                                             Madre's Restaurant

9250 Wilshire Blvd, Ground Floor                              897 Granite Drive

Beverly Hills, CA 90212                                            Pasadena, CA 91101

USA                                                                       USA

                                     

Lucas Grabeel                                      Zac Efron

Savage Agency                                                      P.O Box 960   

6212 Banner avenue                                               Avila Beach, CA 93424

Los Angeles, CA 90038                                          USA

USA            

Ashley Tisdale                                               Vanessa Hudgens                                                                                                                                             c/o new Talent Managment                                      Untitled Entertainment                                                                                         

PO Box 2939                                                          331 North Mapie Drive

Beverly Hills, CA 90213                                           Second Floor

USA                                                                       Beverly Hills CA 90210

                                                               USA

Monique Coleman                                Milo Ventimiglia                              
CESD Talent Agency                                              HEROES                                            

10635 Santa Monica blvd.                                       Talwind productions

Suite 130/135                                                         100 Universal city plaza

Los Angeles, CA  90025                                         Bldg. 5225

USA                                                                      Universal city, CA 91608    

                                                              USA

Evangeline Lilly                                           Hayden Penettiere                                   

Lost                                                                      Heroes

Grass skirt Productions                                          Tailwind productions

510 18th Avenue                                                    100 Universal City Plaza

Honolulu, HI 96816-4442                                         Bldg. 5225, CA 916 08                                       
USA                                                                      USA

 

Keby si nahodou chchel/a prelozit text po Anglicky  ktorý chches napisat napis do komentarov alebo na mail Rihanna770@azet.sk.

 

                                                            
                                                                           

 Po Nemecki:

Autogrammuwunsch

Hallo!Ich bewundere dich und

ich mag dich sehr viel.Es ware

sehr schon von dir, wenn du mir

dein autogrammfoto schicken

konntest.Ich wunsche dir viel

Gluck und weitere Erfolge!

+tvoj podpis

 

Po anglicky:

Wish for an autograph

Dear XY.I m a great fan of you.I would be very happy if you

could send me an hand signed

pictures of you could fulfil my

wishes.Many thanks in advance

for your kindness.Success may always be at your side!

+tvoj podpis

 

Návod:

Tieto adresy su pravdivé :-D.Ak budeš písat do zahraničia pripoj k dopisu tkz. medzinárodnu odpovedku ktorú obdržíš na každej večsej pošte(za cca 40sk)Pripoj aj plagát či vytlačenú fotku na ktoru s ati hviezdicka podpise(nemusis pripjat ale ak chhces mat vecsi uspech radsej by si mal/a pripojit aj fotku :-D fotku si bud vytlac na farebnej tlaciarni na fotograficky papier ktory kupis  v beznom papiernictve alebo na vykres alebo pripojis niaky plagat s casopisu ktory prekopirujes  na fotograficky ak mas kopirku .Medzinarodnu odpovedku ,list, obrazok a aj o trocha mensiu obalku na ktorej bude tvoja adresa daj do velkej obalky na ktoru daj znamku v hodnote:Ak je hmotnost do 20 gramov:18 Do 50 gramov:24 Do 100 gramov:35.NA list napis bud neico co si sama prelozis alebo to co je nad tymto textom.Ak ides pisat do Nemecka pis po nemecky a ak do Anglicka pis po anglicky.A na velku obalku napis adresu hviezdy ktorej ides pisat a odosli :). Vela štastia pri písaní.

Toutou fotkou si pomoz :D

Obrazek

 

 

 

Emaily hviezd:

Alan Alda: mailto:alanalda@studiofanmail.com
Alex Rodriguez: mailto:alexrodriguez@studiofanmail.com
Alexis Bledel: mailto:alexisbledel@studiofanmail.com
Alicia Witt: mailto:aliciawitt@studiofanmail.com
Alyson Hannigan: mailto:alysonhannigan@studiofanmail.com
Andy Garcia: mailto:andygarcia@studiofanmail.com
Angel: mailto:angel@studiofanmail.com
Angelina Jolie: mailto:angelinajolie@studiofanmail.com
Ben Stiller: mailto:benstiller@studiofanmail.com
Benicio Del Toro: mailto:BenicioDelToro@studiofanmail.com
Benjamin McKenzie: mailto:benjaminmckenzie@studiofanmail.com
Beverly Hills 90210: mailto:beverlyhills90210@studiofanmail.com
Bob Sagat:
mailto:BobSaget@studiofanmail.com
Buffy: mailto:buffy@studiofanmail.com
Buffy the Vampire Slayer: mailto:buffythevampireslayer@studiofanmail.com
Brittany Daniel: mailto:brittanydaniel@studiofanmail.com
Candice Bergen: mailto:candicebergen@studiofanmail.com
Carmen Electra: mailto:carmenelectra@studiofanmail.com
Catherine Hicks: mailto:catherinehicks@studiofanmail.com
Charisma Carpenter: mailto:charismacarpenter@studiofanmail.com
Charmed: mailto:charmed@studiofanmail.com
Cheech Marin:
mailto:cheechmarin@studiofanmail.com
Christian Slater: mailto:christianslater@studiofanmail.com
Christie Brinkley: mailto:christiebrinkley@studiofanmail.com
Christine Lahti: mailto:christinelahti@studiofanmail.com
Courteney Cox-Arquette: mailto:courteneycoxarquette@studiofanmail.com
Cuba Gooding, Jr: mailto:cubagoodingjr@studiofanmail.com
Cybill Shepard: mailto:cybill@studiofanmail.com
David Arquette: mailto:davidarquette@studiofanmail.com
David Boreanaz: mailto:davidboreanaz@studiofanmail.com
David Duchovny: mailto:davidduchovny@studiofanmail.com
David Schwimmer: mailto:davidschwimmer@studiofanmail.com
Dean Cain: mailto:deancain@studiofanmail.com
Debra Messing: mailto:debramessing@studiofanmail.com
Don Johnson: mailto:donjohnson@studiofanmail.com
Drew Barrymore: mailto:drewbarrymore@studiofanmail.com
Dwayne 'The Rock' Johnson: mailto:therock@studiofanmail.com
Ed Harris: mailto:EdHarris@studiofanmail.com
Ed O'Neill: mailto:edoneill@studiofanmail.com
Elisha Cuthbert: mailto:elishacuthbert@studiofanmail.com
Eric McCormack: mailto:ericmccormack@studiofanmail.com
Fred Savage: mailto:fredsavage@studiofanmail.com
Gary Cole: mailto:garycole@studiofanmail.com
Gillian Anderson: mailto:gilliananderson@studiofanmail.com
Giovanni Ribisi: mailto:giovanniribisi@studiofanmail.com
Halle Berry: mailto:halleberry@studiofanmail.com
Heather Thomas: mailto:heatherthomas@studiofanmail.com
Henry Winkler: mailto:henrywinkler@studiofanmail.com
Jack Osbourne: mailto:jackosbourne@studiofanmail.com
Jane Thomas: mailto:thomasjane@studiofanmail.com
Janeane Garofalo: mailto:janeanegarofalo@studiofanmail.com
Jason Biggs: mailto:jasonbiggs@studiofanmail.com
Jennifer Aniston: mailto:jenniferaniston@studiofanmail.com
Jennifer Garner: mailto:jennifergarner@studiofanmail.com
Jensen Ackles: mailto:Jensenackles@studiofanmail.com
Jessica Biel: mailto:jessicabiel@studiofanmail.com
Julia Stiles: mailto:juliastiles@studiofanmail.com
Juliette Lewis: mailto:juliettelewis@studiofanmail.com
Kaley Cuoco: mailto:KaleyCuoco@studiofanmail.com
Kate Mulgrew: mailto:katemulgrew@studiofanmail.com
Kate Walsh: mailto:katewalsh@studiofanmail.com
Kathy Ireland: mailto:kathyireland@studiofanmail.com
Kelly Osbourne: mailto:kellyosbourne@studiofanmail.com
Kim Bassinger: mailto:kimbasinger@studiofanmail.com
Krista Allen: mailto:kristaallen@studiofanmail.com
Lauren Graham: mailto:laurengraham@studiofanmail.com
Lisa Kudrow: mailto:lisakudrow@studiofanmail.com
Lori Loughlin: mailto:loriloughlin@studiofanmail.com
Lou Diamond Phillips: mailto:loudiamondphillips@studiofanmail.com
Marc Blucas: mailto:marcblucas@studiofanmail.com
Marg Helgenberger: mailto:marghelgenberger@studiofanmail.com
Matt LeBlanc: mailto:mattleblanc@studiofanmail.com
Matthew Fox: mailto:matthewfox@studiofanmail.com
Matthew Perry: mailto:matthewperry@studiofanmail.com
Megan Mullally: mailto:meganmullally@studiofanmail.com
Melrose Place: mailto:melroseplace@studiofanmail.com
Michael Clarke Duncan: mailto:michaelclarkeduncan@studiofanmail.com
Michelle Williams: mailto:michellewilliams@studiofanmail.com
Minnie Driver: mailto:minniedriver@studiofanmail.com
Miranda Otto: mailto:mirandaotto@studiofanmail.com
Molly Shannon: mailto:mollyshannon@studiofanmail.com

Nancy McKeon:
mailto:nancyMcKeon@studiofanmail.com
Natasha Henstridge: mailto:natashahenstridge@studiofanmail.com
Neil Patrick Harris: mailto:neilpatrickharris@studiofanmail.com
Neve Campbell: mailto:nevecampbell@studiofanmail.com
Nia Vardalos: mailto:niavardalos@studiofanmail.com
Nicholas Cage: mailto:nicholascage@studiofanmail.com
Noah Wyle: mailto:noahwyle@studiofanmail.com
Olivia D'Abo: mailto:oliviadabo@studiofanmail.com
Owen Wilson: mailto:owenwilson@studiofanmail.com
Ozzy Osbourne: mailto:ozzyosbourne@studiofanmail.com
Patricia Arquette: mailto:patriciaarquette@studiofanmail.com
Peggy Fleming: mailto:peggyfleming@studiofanmail.com
Peter Graves: mailto:petergraves@studiofanmail.com
Poppy Montgomery: mailto:poppymontgomery@studiofanmail.com
Rachel Hunter: mailto:rachelhunter@studiofanmail.com
Rebecca DeMornay: mailto:rebeccademornay@studiofanmail.com
Rider Strong: mailto:riderstrong@studiofanmail.com
Robert Duvall: mailto:robertduvall@studiofanmail.com
Robert Patrick: mailto:robertpatrick@studiofanmail.com
Rod Stewart: mailto:rodstewart@studiofanmail.com
Sarah Michelle Gellar: mailto:sarahmichellegellar@studiofanmail.com
Scott Wolf: mailto:ScottWolf@studiofanmail.com
Sean Hayes: mailto:seanhayes@studiofanmail.com
Seth Green: mailto:sethgreen@studiofanmail.com
Sharon Osbourne: mailto:sharonosbourne@studiofanmail.com
Stockard Channing: mailto:stockardchanning@studiofanmail.com
The Osbournes: mailto:theosbournes@studiofanmail.com
Thomas Jane: mailto:thomasjane@studiofanmail.com
Tim Allen: mailto:timallen@studiofanmail.com
Tobey Maguire: mailto:tobeymaguire@studiofanmail.com
Tom Jones: mailto:tomjones@studiofanmail.com
Tom Skerritt: mailto:tomskerritt@studiofanmail.com
Tyra Banks: mailto:tyrabanks@studiofanmail.com
Zooey Deschanel: mailto:zooeydeschanel@studiofanmail.com

 Neviem ci su prave!!!